Karlshamn Energi AB med org.nr 556223-8849 och Sölvesborg Energi & Vatten AB med org.nr 556055-8677 upphandlar leverantör för utskrift och distribution av fakturor och andra dokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72512000 Dokumenthanteringstjänster, 79571000 Utskick, 79810000 Tryckning, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen