See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Muddringstjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser främst rensmuddring av inseglingsrännor och ibland innerhamnar. De hamnar som berörs av denna upphandling är i första hand Smygehamns hamn, hamnarna på Gislövs läge och i Skåre.
Intern identifierare: KS 2024/207
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Ej ramavtal
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63725200 Tjänster utförda av beredskapsfartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Docsmall
Intern identifierare: KS 2024/207-65e86a1337051e630192e87d
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Docsmall (1)
Intern identifierare: KS 2024/207-65e86a1337051e630192e880