2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bidragshanteringssystem
Beskrivning: Myndigheten söker ett bidragshanteringssystem som stödjer hela bidragsprocessen från början till slut, dvs från skapandet av formulär, hantering av kommunikation med sökande, urvalsprocess, beslutsbrev, utbetalningsunderlag, återbetalningshantering till att utvärdera, skapa rapporter och hantera eventuella återkrav/återkrav.
Intern identifierare: AD 2023-1722
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72512000 Dokumenthanteringstjänster, 72513000 Kontorsautomatisering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000