2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning
Beskrivning: Vinterväghållning Hägersten-Älvsjö
Intern identifierare: HÄ 2024/692
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 44113910 Material för vinterväghållning, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vinterväghållning