See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stöd för visselblåsarärenden
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen Stöd för visselblåsarärenden! Vi söker efter en Leverantör som kan tillhandahålla en visselblåsartjänst i form av ett system som ger medarbetare möjlighet att anonymt anmäla missförhållanden på sin arbetsplats. I uppdraget ingår även hantering av inkomna ärenden och vid behov kunna utföra fördjupade granskningar. Läs igenom underlaget för att ta del av mer information!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48510000 Programvara för kommunikation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122855:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster