449903-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Marina anläggningsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Isättning och upptag av trappor, bryggor och badflottar.
Referensnummer: SN-2017-1523
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45244000 Marina anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser isättning av trappor, bryggor och badflottar på tre (3) av Malmös strand- och bryggbad. Isättningen av trappor, bryggor och badflottar ska ske senast den 10 maj och upptag av trappor, bryggor och badflottar, tidigast den 17 september och senast den 15 oktober varje år under avtalsperioden.