Huvudsaklig CPV-kod 50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
FI har behov av att upphandla ett driftserviceavtal inklusive jour avseende verksamhetskritisk anläggning UPS & Kyla. Vidare vill FI ha ett driftavtal med förebyggande service som utförs på plats i våra lokaler.