See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsutrustning med tillhörande tjänster
Beskrivning: Public Service-bolagen efterfrågar säkerhetsutrustning med tillhörande tjänster som service, underhåll och utbildning. Upphandlingen omfattar bland annat inpasseringsskydd, inkörningsskydd, områdesskydd samt utrustning för säkerhetskontroll.
Intern identifierare: 202532
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000