450094-2018 - ÄndringSverige-Solna: Byggnadsinstallationsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entreprenadtjänster
Referensnummer: 18/48
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal av entreprenadtjänster inom bygg-, el-, el-revision-, rör- och golvarbeten.