2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsbrandsbevakning med flyg
Beskrivning: Skogsbrandsbevakning med flyg
Intern identifierare: 452-8958-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60442000 Bekämpning av skogsbränder från luften
Ytterligare klassificering (cpv): 60440000 Flygning och tillhörande tjänster, 60445000 Flygtjänster, 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000