Modernisering och förbättring av rökgasrening för en av förbränningslinjerna i Renovas anläggning på Sävenäs.
Totalentreprenad avseende leverans, installation och driftsättning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42514000 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av gaser, 45315100 Eltekniska installationer, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45351000 Maskintekniska installationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen