45017-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Passagerarlandgångar – Tillverkning och leverans av flytande färjeläge ångbåtsbryggan Lysekils kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTillverkning och leverans av flytande färjeläge ångbåtsbryggan Lysekils kommun
BeskrivningUpphandlingen omfattar tillverkning, leverans och montering av flytande färjeläge till Ångbåtsbryggan i Lysekil
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34931200 Passagerarlandgångar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107704:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34931000 Anläggning till hamnar, 34930000 Marin utrustning, 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel