450297-2020 - ÄndringSverige-Kristianstad: Brandsläckare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandskyddsmaterial och service
Referensnummer: KS 2020/503
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35111300 Brandsläckare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans av brandskyddsmaterial, service och inspektion av befintligt brandskyddsmaterial i Kristianstads kommun.