450348-2024 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Schema- och personalplaneringssystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSchema- och personalplaneringssystem
BeskrivningSchema- och personalplaneringssystem till Karlskoga och Filipstads kommun
Intern identifierare2022-047
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelSchema- och personalp