2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bibliotekssystem
Beskrivning: Svedala kommun avser att upphandla ett Bibliotekssystem, för folk- och skolbibliotek.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48160000 Programvara för bibliotek
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:130317:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48161000 Administrativt bibliotekssystem, 72212160 Programvaruutvecklingstjänster för bibliotek, 79995000 Biblioteksadministration, 92511000 Bibliotekstjänster