2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastburen snöslunga
Beskrivning: Sundsvall kommun bjuder in till anbudsgivning av en hjullastburen snöslunga till Sundsvall-Timrå Airport.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43313000 Snöplogar och snöslungor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105869:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 43313200 Snöslungor