Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffeautomater färskbryggt kaffe
Referensnummer: KSN-2018-0887
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Kaffeautomater med tillbehör och service
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 42968100 Dryckesautomater