2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plattformsleverantör för bredbant, TV och IoT
Beskrivning: Huge Bostäder AB inbjuder er att ansöka om att få lämna anbud i upphandling av avtal avseende Plattformsleverantör för bredband, TV och IoT enligt de förutsättningar som anges i denna ansökningsinbjudan med bilagor. Upphandlingen genomförs enligt bestämmelserna för förhandlad förfarande med föregående annonsering enligt lagen (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU). Det innebär att upphandlingen genomförs i två steg och denna ansökningsinbjudan avser steg 1.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106334:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32412000 Kommunikationsnät, 32500000 Telekommunikationsmateriel, 32400000 Nät