See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Tekniska konsulttjänster för Miljötekniska markundersökningar vid nedlagda deponier
Beskrivning: Denna upphandling gäller ramavtal för konsultuppdrag avseende översiktliga miljötekniska markundersökningar till 6 kommuner inom Kalmar län.
Föregående meddelande: 012480-2023
Intern identifierare: U-080-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)