2. Förfarande
Förfarande
Titel: EL-UTBILDNINGSKONSULT
Beskrivning: Tyresö kommun avser att ingå avtal med en leverantör för tillfällig lärarresurs inom el-ämnet. Uppdraget omfattar undervisning inom kommunal vuxenutbildning och/eller gymnasial utbildning i enlighet med Skolverkets kursplaner.
Intern identifierare: KSUH/2025:55
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000