45053-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Ramavtal avseende arkitekttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende arkitekttjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar MKB Fastighets AB behov av konsulttjänster avseende arkitekter och landskapsarkitekter.
Intern identifierare2025MKB-39
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000