450587-2026 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – High-temperature fretting equipment with atmosphere control within the WiseEST grant
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHigh-temperature fretting equipment with atmosphere control within the WiseEST grant
BeskrivningTestutrustning för att kunna utföra frettingtester (nötningstester) vid hög temperatur och i korrosiv miljö av flytande metall.
Intern identifierareLTU-2039-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHigh-temperature fretting equipment with atmosphere control within the WiseEST grant