45092-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Larm och säkerhetsteknik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLarm och säkerhetsteknik
BeskrivningUpphandling av larm och säkerhetsteknik
Intern identifierareRS 2024-03451
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000