451109-2020 - ResultatSverige-ÖREBRO: Installation av elektrisk utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Infartsskyltar
Referensnummer: 20:22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51110000 Installation av elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud gällande digitala Infartsskyltar för Örebrokompaniet AB
Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. Vi emotser ert anbud med intresse.
Denna upphandling avser ett avtal gällande digitala infartsskyltar åt Örebrokompaniet AB.
Upphandlingen omfattar tre (3) digitala infartsskyltar som ska placeras vid de tre stora infartslederna till Örebro.
Upphandlingens omfattning beskrivs i kravspecifikationen och objektbeskrivningen.
Örebrokompaniet ser att den uppskattade kostnaden är ca 3,5 miljoner.
Upphandlande myndighet
Örebrokompaniet AB 556392-4918
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928472 Skyltar, 34992200 Vägskyltar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen