451237-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Dryckesautomater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vattenautomater.
Referensnummer: 246/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42968100 Dryckesautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar följande tjänster:
— Hyra av vattenautomater som producerar kylt vatten med och utan kolsyra;
— Tillhörande hyres- och serviceavtal på 12, 24 eller 36 månader;
— Leverans av tillhörande produkter.