See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utfyllnad Östra hamnen etapp 2
Beskrivning: Utfyllnad Östra hamnen
Intern identifierare: KS 2026/369
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000