4513-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse brandskyddsutrustning – Brandskydd och fallskyddsutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandskydd och fallskyddsutrustning
BeskrivningBrandskydd och fallskyddsprodukter
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBrandskydd och första hjälpen
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92688:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35111300 Brandsläckare, 35111000 Brandbekämpningsutrustning, 35111200 Material för brandbekämpning, 18143000 Skyddskläder