See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal landskapsarkitekter
Beskrivning: Norrköpings kommun avser teckna ramavtal med totalt fem anbudsgivare. Ramavtalet omfattar utförande av landskapsarkitektstjänster för samtliga avropande myndigheters behov. Se info i AUC.1.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124919:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71420000 Landskapsarkitektur