Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster.
Referensnummer: 17/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan:
Eslövs kommun, genom Kommunledningskontoret, inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende upphandling av tryckeritjänster i enlighet med villkoren i detta upphandlingsdokument.
För utförlig information om Eslövs kommuns verksamhet, se:
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79810000 Tryckning, 79811000 Digitaltryckning, 79820000 Trycktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen