See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och skötsel av hissar (inkl jour), rulltrappor och portar
Beskrivning: Strängnäs Bostads AB och Strängnäs Fastighets AB upphandlar service och skötsel av hissar (inkl jour), rulltrappor och portar.
Intern identifierare: A218/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Driftupphandling Hissar
Beskrivning: Fullserviceavtal hissar, rulltrappor och maskindrivna portar
Intern identifierare: A218/24-6788e1514a3234d92bac17c8
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uppgifter om anbudsgivande företag
Beskrivning: Fullserviceavtal för hissar, rulltrappor och maskindrivna portar
Intern identifierare: A218/24-6788e1514a3234d92bac17cb