See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling från dynamiskt inköpssystem (DIS) Byggledare Mark och Anläggning NFVP
Beskrivning: Detta Köp från DIS syftar till att tillgodose Beställarens Projekt NFVP med konsulttjänst avseende Byggledare Mark och Anläggning. Mer information finns i handling Uppdragsbeskrivning.
Föregående meddelande: 289796-2024
Intern identifierare: NV2025-111
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000