See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av tryckeritjänster i enlighet med beskrivet upphandlingsobjekt, uppdrag, omfattning samt villkor och krav angiven i upphandlingsdokumentationen.
Intern identifierare: UPPH2025-00273
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000