451586-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Multidisciplinärt LIMS och LIMS Biobank
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMultidisciplinärt LIMS och LIMS Biobank
BeskrivningDetta utgör underlag för upphandling av System för Multidisciplinärt LIMS (Laboratory Information Management System) och LIMS Biobank.
Intern identifierare2025-O000227
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter - LIMS
BeskrivningDetta dokument utgör underlag för upphandling av System för Multidisciplinärt LIMS (Laboratory Information Management System) och LIMS Biobank.
Intern identifierare1588293
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Intern identifierare1722531