See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbyrå
Beskrivning: se uhd
Intern identifierare: KS 2025/780
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000