See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandlat förfarande utan föregående annonsering av utrustning och service för skyddsarbeten på sträckan Bromma flygplats-Ursvik
Beskrivning: Utrustning och utförare av service för nödvändiga skydds- och säkerhetsarbeten, inhägnader och trafikanordningar för att säkerställa kontinuitet på arbetsplatsen, säkerhet för tredje man samt minska konsekvenserna av ytterligare försening med tillhörande ökade kostnader.
Intern identifierare: TN 2023-0681
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000