Ramavtal för arkitekttjänster för ombyggnadsuppdrag av "kulturhistoriskt värdefulla fastigheter med tillhörande byggnader och lokaler". Uppdragen varierar från mindre renoveringar, stambyte till ombyggnader och anpassningar
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71220000 Arkitektonisk formgivning, 71221000 Arkitekttjänster avseende byggnader, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen