2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefoni- och telematiktjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för telefoni- och telematiktjänster
Intern identifierare: 2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del