451803-2026 - Resultat
Sverige – Tjänster avseende fast egendom – Parkdrift för Östra Trelleborg 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkdrift för Östra Trelleborg 2026
BeskrivningTrelleborgs kommun inbjuder till att lämna anbud på Parkdrift för Östra Trelleborg.
Intern identifierareKS 2025/714
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000