2. Förfarande
Förfarande
Titel: Radioutrustning och konsulttjänster för mobilkommunikationstestsystem bansträckning Norrala tunnel
Beskrivning: Radioutrustning och konsulttjänster för mobilkommunikationstestsystem bansträckning Norrala tunnel.
Intern identifierare: KOM-420905
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Radioutrustning och konsulttjänster för mobilkommunikationstestsystem bansträckning Norrala tunnel