451937-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Bilparkeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Detektering och stödjande system för fordonsmätning av parkering i realtid.
Referensnummer: 274-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98351100 Bilparkeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingens omfattning:
Göteborgs Stads Parkeringsaktiebolag genomför upphandling avseende Detektering och stödjande system för fordonsmätning av parkering i realtid och inbjuder härmed intresserade leverantörer att lämna anbud.