451959-2017 - ÄndringSverige-Karlskrona: Vattendistribution och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknisk konsulttjänst inom området Vattenreningsprocess.
Referensnummer: KS 2017/6014 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
65100000 Vattendistribution och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser ramavtal gällande timpriser för konsultuppdrag för maskin- och processteknik för vattenförsörjning.