451989-2017 - ÄndringSverige-Tranemo: Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renhållningsentreprenad med införande av matavfallsinsamling.
Referensnummer: UPH/2017:12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
II.1.4.
Kort beskrivning