2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av VViS-stationer i Västra Regionen
Beskrivning: Drift och underhåll av VViS-stationer i Västra Regionen
Intern identifierare: KOM-420213
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift och underhåll av VViS-stationer i Västra Regionen