2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fakturaväxel extern remiss
Beskrivning: Upphandlingen avser VAN-operatör fakturaväxel till ekonomiavdelningen på Kommunledningsförvaltningen i Enköpings kommun. Systemet ska ha en webblösning för Enköpings kommuns anställda att logga in och kunna följa upp skickade och emottagna fakturor samt supportärenden av alla typer. Systemet ska vara anpassat till svensk kommunal verksamhet för att skicka och ta emot fakturor.
Intern identifierare: KS2025/254
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79999000 Skanning och fakturering