452233-2016 - PlaneringSverige-Höganäs: Anläggningsarbete
Förhandsmeddelande
Byggentreprenader
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Nya Vikenskolan.
II.2.
Typ av upphandling och plats för byggentreprenad
Huvudplats för byggentreprenad: Höganäs.
SE224 Skåne län