See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledarskaps- och organisationsutveckling
Beskrivning: Upphandlingen avser tjänster inom tre anbudsområden: 1. Ledarutveckling för chefer och övriga arbetsledare 2. Organisations- och verksamhetsutveckling 3. Omställningsstöd
Intern identifierare: 202550
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000