2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grupp-, ledar- och medarbetarutveckling samt förändringsledning
Beskrivning: Lejonfastigheter genomför upphandling av kompetensutveckling inom områdena grupp-, ledar- och medarbetarutveckling samt förändringsledning.
Intern identifierare: UPH-2018-0408
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
Ytterligare klassificering (cpv): 79633000 Personalutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Grupp-, ledar- och medarbetarutveckling samt förändringsledning