See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Material till fiberutbyggnad
Beskrivning: Kinda kommun inbjuder härmed till anbudslämnande för optomaterial till Kinda kommuns fiberutbyggnad.
Intern identifierare: 25/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32560000 Fiberoptiska material
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000