452576-2020 - PlaneringSverige-Stockholm: Motorfordon för särskilda syften
Förhandsmeddelande för kontrakt på försvars- och säkerhetsområdet
Varor
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens/enhetens benämning på upphandlingen
K-LOADER (Pallet Handling)
II.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande:
SE Sverige