452624-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Strandtjänster – Strand 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrand 2025
BeskrivningEntreprenaden omfattar drift- och underhållsarbeten och underhållsprojekt avseende Stränder i Helsingborgs stad
Intern identifierare227/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92332000 Strandtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStrand 2025